Millennium 000
AVT Bavaria
Helios Slovakia
Kancelária WHO na Slovensku
FALCK ZÁCHRANNÁ a.s.


FALCK ZÁCHRANNÁ a.s.Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchrannej zdravotnej služby na Slovensku. Falck Záchranná a.s. má celkovo 91 staníc, z toho 32 staníc rýchlej lekárskej pomoci (RLP) a 59 staníc rýchlej zdravotnej pomoci (RZP). Sieť staníc pokrýva vyše 33 % územia krajiny v regiónoch východného, severného, južného a západného Slovenska. Falck Záchranná zamestnáva vyše 1300, prevažne zdravotníckych pracovníkov. Falck Záchranná je jedným zo zakladateľov Asociácie záchrannej zdravotnej služby (AZZS). Toto zoskupenie spája poskytovateľov záchrannej zdravotnej služby so spoločným cieľom neustále zvyšovať kvalitu starostlivosti o pacienta, ktorý sa ocitol v bezprostrednom ohrození zdravia alebo života.

Ambulancie spoločnosti Falck Záchranná patria k najmodernejším na Slovensku a majú vysoký jednotný štandard, čo znamená, že ambulancie RZP sú vybavené rovnako ako ambulancie RLP.

Falck Záchranná a.s. patrí do nadnárodnej skupiny Falck, ktorá má sídlo v Dánsku. Nadnárodná skupina Falck má v oblasti záchranných služieb vyše storočnú tradíciu. Pôsobí v 23 krajinách sveta a v Európe je najväčším poskytovateľom záchrannej zdravotnej služby.

Kontakt:
Falck Záchranná a.s.
Bačíkova 7
040 01 Košice

Tel.: 055 - 28 13 300
Fax: 055 - 28 13 301
E-mail: info@falck-zachranna.sk
Web-site: www.falck-zachranna.sk

IČO: 35 900 130
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, Odd: Sa, vložka č. 1373/V

Kontakt pre médiá:
Magdaléna Magdová
PR manažér a hovorca
Falck Záchranná a.s.
Mobil: 0902 959 865
Tel.:
E-mail: magdova@falck-zachranna.skZÁCHRANÁRI - ONLINE